Kontakt

Comark d.o.o.
Verdieva 6/VI (Google Maps)
HR-51000 Rijeka

OIB (VAT ID): HR41997468626
P: +385(0)51 568 352
Fax: +385 (0)51 568 353
Info: info(at)comark.hr

KATALOG (download)

Comark d.o.o. aktivno sudjeluje u udruženju CLC Projects. Kao član udruženja CLC projects, projekata, manjih i srednje velikih projekata u globalnoj logistici, mi smo posvećeni izvrsnosti i odgovornosti prema našim kupcima/partnerima. Članovi udruženja razmjenjuju znanja i iskustva stečena kroz implementirane projekte u prijevozu. S takvom raznolikom svjetskom mrežom poslovnih partnera možemo transportirati Vaš teret bilo gdje u svijetu.




Danas s Vama u Rijeci (Hrvatska)




Ognjen Burić - direktor
P: +385 (0)51 568 352
M: +386 (0)51 382 845
E-mail:ognjen.buric@comark.si

Lorena Rušinić
P: +385 (0)51 568 352
M: +385 (0)98 167 87 84
E-mail:lorena.rusinic@comark.hr
Ema Margetić
P: +385 (0)51 568 353
M: +385 (0)99 331 72 22
E-mail: ema.margetic@comark.hr

Danas s Vama u Ljubljani


Branko Butala – generalni direktor
P: +386 (0)8 2051 618
M: +386 (0)51 355 494
E-mail: branko.butala@comark.si

Katarina Bucaj – računovodstvo
P:
+386 (0)8 2050 765
Fax:
+386 (0)1 5071 023
E-mail: katarina.bucaj@comark.si

Patricija Butala – računovodstvo
P: +386 (0)8 2059 813
E-mail: patricija.butala@comark.si





Tomaž Vrhovski
P: +386 (0)1 5105 018
M: +386 (0)41 635 676
E-mail: tomaz.vrhovski@comark.si

Matej Rogina
P: +386 (0)8 2059 812
M: +386 (0)41 545 283
E-mail: matej.rogina@comark.si

Sebastjan Salkić
M: +386 (0)30 690 118
E-mail: sebastjan.salkic@comark.si




Rok Vilhar
P: +386 (0)8 2050 767
M: +386 (0)51 375 094
E-mail: rok.vilhar@comark.si

Igor Štradjot
P: +386 (0)1 5190 386
M: +386 (0)31 399 007
E-mail:igor.stradjot@comark.si

Gregor Muc
P: +386 (0)8 2059 812
M: +386 (0)40 937 586
E-mail: gregor.muc@comark.si




Klemen Butala
P: +386 (0)8 2051 617
M: +386 (0)40 302 080
E-mail: klemen.butala@comark.si

Jože Globočnik
P: +386 (0)8 2059 808
M: +386 (0)41 678 934
E-mail: joze.globocnik@comark.si

Nik Hanc
P: +386 (0)8 2059 808
M: +386 (0)51 248 111
E-mail: nik.hanc@comark.si



Omer Omeroglu
P: +386 (0)8 2059 800
M: +386 (0)31 618 881
E-mail: omer.omeroglu@comark.si
Valdi Pincin
P: +386 (0)8 2059 814
M: +386 (0)64 109 091
E-mail: valdi.pincin@comark.si

Danas s Vama u Krškom


Boštjan Petrovič
P: +386 (0)8 2050 766
M: +386 (0)41 782 602
E-mail: bostjan.petrovic@comark.si

Imate li pitanja? Tražite savjet? Kontaktirajte nas. Bit će nam drago pomoći Vam.


FOLLOW US






Comark d.o.o. | Verdieva 6/VI | HR-51000 Rijeka, Croatia | OIB (VAT ID): HR41997468626
P: +385 (0)51 568 352 | Fax: +385 (0)51 568 353 | Info: info@comark.hr
Copyright © Comark d.o.o., 2014

Designed by: MMstudio
Ova web stranica za bolje djelovanje koristi kolačiće. Želite li znati više?
Ili se slažete da na Vaše računalo pohranimo kolačiće za tu svrhu?
 
Pitajte nas
Zahvaljujemo se vam za vaše vprašanje.

Na vaše vprašanje bomo poskusili odgovoriti v čim hitrejšem času.
Pošalji